fbpx

Home Staging

To przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających i przyśpieszenie sprzedaży lub wynajmu za jak najwyższą cenę

Przygotowanie Nieruchomości Do Sprzedaży

Jeśli zależy Ci na podniesieniu wartości swojej nieruchomości, szybszej sprzedaży lub wynajmu i osiągnięcia jak najwyższej kwoty za nieruchomość. To ta oferta jest skierowana do Ciebie!

To właśnie dzięki znajomości rynku, trendów w architekturze, projektowaniu i designie, marketingu oraz silnie rozwiniętej empatii mogę pomóc Ci odmienić Twoje wnętrza z wnętrz „do mieszkania” na wnętrza „do sprzedania”

Analityka

Home Staging to nie tylko znajomość światowych trendów...

Na powodzenie sprzedaży, czy wynajmu składa się wiele aspektów. W Home Staging’u trzeba zadbać o każdy z nich, żeby odnieść sukces! 

Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość...

Korzystniejsza cena, szybsza transakcja – home staging

Wizualizacje Produktowe

Meble, oprawy oświetleniowe, automatyczne parkingi wielopoziomowe, ogrodzenie oraz wiele innych. Masz swój własny produkt i potrzebujesz pokazać go w realistycznej scenerii? A może produkt jest zbyt duży do studia fotograficznego? Stworzę dla Ciebie wizualizację jakiej potrzebujesz!

Projektowanie Wnętrz Usługowych

Projekt wnętrza biura, salonu sprzedaży, restauracji, a może gabinetu kosmetycznego czy salonu fryzjerskiego? Najważniejszą rolę odgrywa wykorzystanie przestrzeni, jej unikatowość i spełnienie wymagań np. sanitarno-epidemiologicznych czy ochrony przeciwpożarowej

Projektowanie Biur

Open space na 100 osób? a może mała księgowość? Przestrzeń do pracy i zaplecze socjalne muszą spełniać wewnętrzne wymogi firm jak również te z zakresu prawa budowlanego, zasad BHP, ochrony p.poż. i wielu innych, a poza tym sprzyjać wydajnej i efektywnej pracy i wypoczynku.