fbpx

Projektowanie biur

Projektowanie biur to przede wszystkim ergonomicznie urządzona przestrzeń uzupełniona o designerskie dodatki, zaprojektowana z uwzględnieniem rodzaju działalności i potrzeb danej firmy. W Łodzi, w pracowni Archivr aranżujemy wnętrza całościowo, od pomysłu do jego końcowego oddania – wspierając przedsiębiorców i inwestorów na każdym etapie prac. Dzięki możliwości przygotowania wizualizacji produktowych możemy przygotować aranżacje wnętrz opierające się na różnych stylach wnętrzarskich lub przedstawić designerskie dodatki, do których inwestor nie jest przekonany, ponieważ nie może sobie ich wyobrazić w przestrzeni biurowej.

Zajmujemy się projektowaniem różnej wielkości biur – zarówno powierzchni open space, jak i mniejszych. W zaprojektowaną przestrzeń zgrabnie wkomponujemy strefę wypoczynkową, pokój socjalny czy kuchnię pracowniczą. Jeśli biuro ma być otwarte dla klientów i gości, przygotujemy aranżację wnętrza salki konferencyjnej lub punktu sprzedaży. Zadbamy, aby każde pomieszczenie w zaprojektowanym przez Archivr biurze odpowiadało indywidualnym potrzebom i wymaganiom osób, które w niej przebywają.

Zaprojektujemy biuro dostosowane do potrzeb Twoich, pracowników i klientów

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu i wyjątkowemu traktowaniu przestrzeni oraz zdobytej wiedzy stworzę projekt biura dostosowany do potrzeb Twojej firmy i jej pracowników. Niezależnie od wielkości przestrzeni gwarantuję, będzie wyjątkowa! Aranżacja wnętrza będzie spójna z marką, jej historią i celami – tak by motywować pracowników i zachęcać klientów do korzystania z usług firmy. Funkcjonalność ma szczególnie duże znaczenie w przestrzeniach biurowych, które mają małe rozmiary – często pomieszczenia tego rodzaju muszą pomieścić wiele osób, niezależnie od tego, czy są to biura typu open space, czy nie. Wysoka ergonomiczność przestrzeni biurowej sprawia, że praca przebiega komfortowo. W pracowni Archivr rozumiemy, że wygodna przestrzeń w miejscu pracy przekłada się na poprawę komfortu życia.

Projekt biura

Aranżacja wnętrza w biurze

Aranżacja wnętrza w biurze jest procesem, na który składa się kilka czynników. Przestrzeń biurowa powinna być przede wszystkim ergonomiczna, funkcjonalna i dopasowana do działalności firmy lub przedsiębiorstwa. Musi być jednocześnie dostosowana do struktury firmy – żeby pracownicy mogli komfortowo współpracować, bez utrudniania sobie wykonywania obowiązków zawodowych. Oczywiście przestrzeń biurowa obowiązkowo musi zapewniać bezpieczne funkcjonowanie. Dopiero po zapewnieniu tych podstawowych czynników można przystąpić do wprowadzania elementów dekoracyjnych w biurze.

Dostosowujemy rozwiązania aranżacyjne do charakteru firmy. Oprócz wielu funkcjonalnych rozwiązań, oferujemy różnorodne dekoracje, które umilą przebywanie na terenie przedsiębiorstwa i pozwolą uzyskać wystrój zgodny z identyfikacją wizualną firmy. Wskazówki na temat wystroju przestrzeni biurowej pobieramy od klienta przed przystąpieniem do właściwych prac projektowych i nie zaprzestajemy, dopóki nie osiągniemy zadowalających efektów.

Projektowanie miejsca do pracy

Zatrudniasz kilkunastu lub kilkudziesięciu pracowników, szukasz rozwiązania dostosowanego do Ciebie i całej załogi? Nie ważne czy będzie to Open space czy poszczególne pomieszczenia biurowe z podziałem na sekcje pracowników, każde z nich musi być funkcjonalne i sprzyjać atmosferze pracy, skupieniu i realizacji celów.

Projektowanie sali konferencyjnej

Ustalasz plany i cele z pracownikami na kolejny okres?Potrzebujesz dużego stołu konferencyjnego? Dobrze zaprojektowana sala konferencyjna to nie tylko ładny wygląd, ale również odpowiednie parametry akustyczne oraz możliwość stwarzania różnych aranżacji sali w zależności od potrzeb.

Projektowanie strefy kuchennej

Dzisiaj strefa kuchenna to coś więcej niż tylko miejsce do przygotowywania posiłków. Jest to miejsce spotkań, odpoczynku, a nawet ustalania planów zadań, czy prowadzenia spotkań w luźnej atmosferze. Stąd tak ważne jest, żeby była wyjątkowa i odpowiadała wszystkim potrzebom.

Projektowanie strefy wypoczynkowej

Miejsce o szczególnym charakterze, bo przecież efektywny wypoczynek to o wiele efektywniejsza praca. Odpoczywać można na wiele sposobów, a przy projektowaniu strefy wypoczynkowej ogranicza mnie tylko przestrzeń. Tutaj możemy puścić wodze fantazji i pozwolić działać dziecięcej wyobraźni.

Kompleksowe projekty przestrzeni biurowej

Niezależnie od wielkości biura, ilości pomieszczeń do zaprojektowania, czy ich przeznaczenia, tworzę projekty kompleksowe. Jeśli zależy Ci na dobrym kontakcie, indywidualnym podejściu i wyjątkowym projekcie, zapraszam do kontaktu.

Projekt wnętrza firmy, biura, lokalu

Jeśli tworzysz nową markę na rynku lub zmieniasz dotychczasowy wizerunek.

Wizualizacje Produktowe

Meble, oprawy oświetleniowe, automatyczne parkingi wielopoziomowe, ogrodzenie oraz wiele innych. Masz swój własny produkt i potrzebujesz pokazać go w realistycznej scenerii? A może produkt jest zbyt duży do studia fotograficznego? Stworzę dla Ciebie wizualizację jakiej potrzebujesz!

Projektowanie Wnętrz Usługowych

Projekt wnętrza biura, salonu sprzedaży, restauracji, a może gabinetu kosmetycznego czy salonu fryzjerskiego? Najważniejszą rolę odgrywa wykorzystanie przestrzeni, jej unikatowość i spełnienie wymagań np. sanitarno-epidemiologicznych czy ochrony przeciwpożarowej

Home Staging

Masz własną nieruchomość? Mieszkanie? Dom? Biuro? Chcesz je wynająć lub sprzedać? Pomogę Ci najniższym nakładem finansowym odnowić przestrzeń, nadać jej nowy charakter i wygląd, przez co Twoja nieruchomość zyska więcej zainteresowanych oraz wzrośnie jej wartość!