fbpx

Projektowanie Kuchni

Kuchnia, to funkcjonalność i design użytych produktów i materiałów. Sprzęty, które ułatwiają pracę, ergonomia, która znacznie ją przyśpiesza, wygląd który nie tylko cieszy oko, ale również nie sprawia problemów z utrzymaniem czystości. Wszystkie elementy sprawiają, że praca w kuchni staje się przyjemnością!

Funkcjonalny Projekt Kuchni

Niezależnie od tego, czy kuchnia będzie projektowana dla singla, małżeństwa, małżeństwa z dziećmi, czy rodziny wielopokoleniowej. 

Jest to miejsce przyrządzania posiłków. Często również miejsce spotkań, zabaw, czy spędzania czasu. Dzisiejsza kuchnia wychodzi naprzeciw swoim mieszkańcom pozwalając w pełni wykorzystać swoje możliwości. Nie tylko pod względem funkcjonalnym, ale również estetycznym.

Kuchnia

Ergonomia w kuchni to podstawa!

Miejsce do przechowywania, pracy, gotowania. Dla jednej osoby lub całej rodziny. Każda kuchnia musi spełniać odpowiednie standardy. Funkcjonalność odgrywa tutaj najważniejszą rolę. Dobrze dobrane elementy zabudowy meblowej służącej do przechowywania, odpowiednio dobrane sprzęty, a w szczególności odpowiednie zachowanie wymiarów i odległości. Wszystkie te elementy znacznie przyśpieszają pracę, która staje się bardziej efektywna i przyjemniejsza!

Rozmowa Wstępna

Na początku musimy się poznać!
Pierwszy etap zaczynamy spotkaniem, na którym ustalimy Wasze oczekiwania i wymagania względem projektowanej przestrzeni, poznam upodobania funkcjonalne i estetyczne, ustalimy budżet oraz termin wykonania prac projektowych.

Układ Funkcjonalny

Po rozmowie wstępnej i inwentaryzacji przygotowuję układ funkcjonalny, w którym pokazuję rozmieszczenie mebli, sprzętów, oświetlenia.

Wizualizacje Fotorealistyczne

Po zaakceptowaniu układu funkcjonalnego mogę przystąpić do tworzenia wizualizacji opartych na wcześniejszych ustaleniach. Inwestor ocenia efekt finalny i w razie potrzeby ustalamy ewentualne zmiany.
Dodatkowo omówimy wstępnie kosztorys i ceny poszczególnych elementów i materiałów.

Dokumentacja Techniczna

Po akceptacji wizualizacji rozrysowuję całą kompletną dokumentację techniczną dla wszystkich wykonawców:
– Rysunki techniczne ścian, sufitów, podłóg
– Rysunki techniczne zabudowy GK, okładzin ściennych, sufitowych.
– Plan elektryki
– Plan hydrauliki (przyłączy wod-kan)
– Rysunki stolarki meblowej
– Kosztorys rozszerzony z namiarami do sklepów zawierający potrzebne ilości płytek, podłóg, liczby oświetlenia itp.

Kompleksowe Projekty Kuchni

Projektowanie kuchni nie zależnie od jej wielkości, jest zawsze wyzwaniem. Połączenie maksymalnej funkcjonalności i użyteczności z designem wymaga praktyki i doświadczenia, a nieustannie pojawiające się nowe materiały i sprzęty, ich znajomości i ciągłego samodoskonalenia. Podsumowując kuchnia to niewielka przestrzeń wymagająca wyjątkowego traktowania.

Kuchnia dopasowana do Twoich potrzeb!

Jeśli chcesz odmienić swoją kuchnię…

Projektowanie Wnętrz Mieszkalnych

Projektowanie wnętrz mieszkalnych to nie tylko wygląd i design użytych produktów czy materiałów. To także funkcjonalność i indywidualnie dostosowanie przestrzeni do użytkowników.

Projektowanie Łazienki

Łazienka jest pomieszczeniem, które musi spełniać potrzeby wszystkich użytkowników, bez względu na ich wiek czy płeć. Każdy z nich musi w niej znaleźć miejsce idealnie dostosowane do własnych potrzeb.

Projektowanie Salonu

Salon to miejsce gdzie spędzamy najwięcej czasu. To właśnie tutaj oglądamy ulubione filmy, czytamy książki, bawimy się z dziećmi, spotykamy z najbliższymi. Dlatego tak ważne jest, aby to pomieszczenie było miejscem wokół którego toczy się całe życie.