fbpx
Projektowanie Łazienki

Łazienka to przede wszystkim wygląd i funkcjonalność. Pomieszczenie, które musi być nieskazitelnie czyste. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich materiałów, które ułatwią utrzymanie czystości.

Łazienka z wanną czy prysznicem?

Wanna czy prysznic?

Projektując wnętrza nauczyłem się radzić sobie z tym problemem. Architekt niczym psycholog, musi potrafić rozpoznać właściwe potrzeby inwestorów i opracować dla nich możliwie najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo dzisiejsze rozwiązania i możliwości pozwalają na na posiadanie obu jednocześnie. Nawet przy małej łazience!

Funkcjonalna Łazienka

Bardzo ważne jest zachowanie funkcjonalności. W tym wypadku nie tylko ergonomia jest ważna, ale również łatwość w usuwaniu zabrudzeń. Niezależnie od zastosowanych elementów każdy z nas chce, żeby łazienka lśniła czystością i zachwycała swoim wyglądem. Do tego odpowiednio dobrane oświetlenie i voilà!

Rozmowa Wstępna

Na początku musimy się poznać!
Pierwszy etap zaczynamy spotkaniem, na którym ustalimy Wasze oczekiwania i wymagania względem projektowanej przestrzeni, poznam upodobania funkcjonalne i estetyczne, ustalimy budżet oraz termin wykonania prac projektowych.

Układ Funkcjonalny

Po rozmowie wstępnej i inwentaryzacji przygotowuję układ funkcjonalny, w którym pokazuję rozmieszczenie mebli, sprzętów, oświetlenia.

Wizualizacje Fotorealistyczne

Po zaakceptowaniu układu funkcjonalnego mogę przystąpić do tworzenia wizualizacji opartych na wcześniejszych ustaleniach. Inwestor ocenia efekt finalny i w razie potrzeby ustalamy ewentualne zmiany.
Dodatkowo omówimy wstępnie kosztorys i ceny poszczególnych elementów i materiałów.

Dokumentacja Techniczna

Po akceptacji wizualizacji rozrysowuję całą kompletną dokumentację techniczną dla wszystkich wykonawców:
– Rysunki techniczne ścian, sufitów, podłóg
– Rysunki techniczne zabudowy GK, okładzin ściennych, sufitowych.
– Plan elektryki
– Plan hydrauliki (przyłączy wod-kan)
– Rysunki stolarki meblowej
– Kosztorys rozszerzony z namiarami do sklepów zawierający potrzebne ilości płytek, podłóg, liczby oświetlenia itp.

Projektowanie Łazienki!

Łazienka za każdym razem jest dla mnie inspiracją i wyzwaniem jednocześnie. Niewielka toaleta, czy salon kąpielowy. Łazienka dla gości, czy specjalne wymagania dla dzieci? Opowiedz mi co potrzebujesz zmienić i co Ci przeszkadza, a ja zaprojektuję łazienkę taką o jakiej marzysz. 

Projekt Łazienki Twoich Marzeń!

Jeśli chcesz odmienić swoją łazienkę…

Projektowanie Wnętrz Mieszkalnych

Projektowanie wnętrz mieszkalnych to nie tylko wygląd i design użytych produktów czy materiałów. To także funkcjonalność i indywidualnie dostosowanie przestrzeni do użytkowników.

Projektowanie Pokoju Dziecięcego

Marzysz o zamku dla swojej księżniczki? Może Twój mały piłkarz chce rozwijać swoją pasję? Dziecku trzeba pomóc we własnym rozwoju! W stworzeniu przestrzeni, w której będzie mogło realizować swoje marzenia, rozwijać się, uczyć, bawić, odpoczywać, czy spotykać z przyjaciółmi.

Projektowanie Salonu

Salon to miejsce gdzie spędzamy najwięcej czasu. To właśnie tutaj oglądamy ulubione filmy, czytamy książki, bawimy się z dziećmi, spotykamy z najbliższymi. Dlatego tak ważne jest, aby to pomieszczenie było miejscem wokół którego toczy się całe życie.