fbpx
Projektowanie Salonu

Salon to przestrzeń dla wszystkich. To przede wszystkim miejsce spotkań, zabaw i odpoczynku. Dlatego tak ważne jest stworzenie wnętrza, które będzie odpowiadać wszystkim, miejsca, w którym każdy z domowników będzie mógł realizować swoje pasje, a goście czuć się jak w swoim domu.        

Projekt Salonu Wielofunkcyjnego

To właśnie tutaj spotykają się wszyscy domownicy. Spędzają wspólne wieczory, oglądają ulubione filmy, czy spotykają się ze znajomymi i rodziną.

Dlatego właśnie tak ważne jest aby ta przestrzeń pozwalała nam na różne możliwości. Stwarzała okazje, do spotkań, relaksu czy odpoczynku.

Projektowanie Salonu

Często salon w naszych domach, czy mieszkaniach staje się placem zabaw, kinem, restauracją, a nawet sypialnią. To właśnie tutaj siadamy w gronie domowników lub znajomych, przyjmujemy gości, bawimy się z dziećmi, lub urządzamy sobie seans filmowy. Dlatego tak ważne jest, aby ta przestrzeń była uniwersalna, mogła kształtować się i zmieniać w zależności od potrzeb. Żeby dzięki niej każda chwila była wyjątkowa!

Rozmowa Wstępna

Na początku musimy się poznać!
Pierwszy etap zaczynamy spotkaniem, na którym ustalimy Wasze oczekiwania i wymagania względem projektowanej przestrzeni, poznam upodobania funkcjonalne i estetyczne, ustalimy budżet oraz termin wykonania prac projektowych.

Układ Funkcjonalny

Po rozmowie wstępnej i inwentaryzacji przygotowuję układ funkcjonalny, w którym pokazuję rozmieszczenie mebli, sprzętów, oświetlenia.

Wizualizacje Fotorealistyczne

Po zaakceptowaniu układu funkcjonalnego mogę przystąpić do tworzenia wizualizacji opartych na wcześniejszych ustaleniach. Inwestor ocenia efekt finalny i w razie potrzeby ustalamy ewentualne zmiany.
Dodatkowo omówimy wstępnie kosztorys i ceny poszczególnych elementów i materiałów.

Dokumentacja Techniczna

Po akceptacji wizualizacji rozrysowuję całą kompletną dokumentację techniczną dla wszystkich wykonawców:
– Rysunki techniczne ścian, sufitów, podłóg
– Rysunki techniczne zabudowy GK, okładzin ściennych, sufitowych.
– Plan elektryki
– Plan hydrauliki (przyłączy wod-kan)
– Rysunki stolarki meblowej
– Kosztorys rozszerzony z namiarami do sklepów zawierający potrzebne ilości płytek, podłóg, liczby oświetlenia itp.

Projektowanie Pokoju Dziennego Z Jadalnią

Wchodzimy do domu, idziemy korytarzem i wychodzimy… no właśnie, gdzie? Najczęściej na „pierwszy strzał” trafia salon, często nawet nie poprzedza go wcześniej wspomniany korytarz, a jedynie wydzielona w części salonu lub komunikacji, strefa wejściowa. Dlatego tak ważne jest, żeby zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie 🙂

Projektowanie Kompleksowe Pokoju Dziennego

Jeśli chcesz odmienić swój salon…

Projektowanie Wnętrz Mieszkalnych

Projektowanie wnętrz mieszkalnych to nie tylko wygląd i design użytych produktów czy materiałów. To także funkcjonalność i indywidualnie dostosowanie przestrzeni do użytkowników.

Projektowanie Łazienki

Łazienka jest pomieszczeniem, które musi spełniać potrzeby wszystkich użytkowników, bez względu na ich wiek czy płeć. Każdy z nich musi w niej znaleźć miejsce idealnie dostosowane do własnych potrzeb.

Projektowanie Kuchni

W kuchni najważniejsza jest funkcjonalność! Dzięki dobrze rozplanowanej przestrzeni praca w kuchni staje się szybsza i bardziej efektywna niezależnie od tego, czy mamy kuchnię o powierzchni 5m2, czy salon z aneksem kuchennym o powierzchni 100m2.