fbpx
Projektowanie Sypialni

Miejsce do snu, czytania książek, przechowywania, a może miejsce do pracy? Z garderobą, toaletką? To tylko kilka przykładowych funkcji jakie pełni sypialnia. Zaprojektuję dla Ciebie wymarzoną oazę spokoju!

Projektowanie Sypialni

Odpoczynek przede wszystkim

Sypialnia jako miejsce odpoczynku ciała i umysłu po ciężkim dniu musi sprzyjać regeneracji. Nastrojowe oświetlenie, kolory, miękkie tkaniny, wygodne łóżko, piękne meble i dekoracje to tylko kilka z aspektów, na które trzeba zwrócić uwagę podczas projektowania.
Sypialnia w niektórych przypadkach jest też miejscem pracy, niejednokrotnie to właśnie tam pierwsze chwile na świecie spędzają nasze pociechy. Dlatego tak ważne jest wychodzenie naprzeciw potrzebom i umiejętne definiowanie ich.

Łóżko

Sypialnia jako strefa do regeneracji!

Kto po całym dniu nie marzy, żeby położyć się w wygodnym łóżku, miękkiej pościeli? Każdy z nas zapewne kiedyś wchodząc do pokoju hotelowego rzucił się na łóżko i zatopił w pościeli. Taki właśnie efekt potrzebujemy na co dzień! Dzięki temu wstajemy rano wypoczęci i pełni energii. Dobrze dobrane oświetlenie, kolory dodatki. To wszystko wprawia nas w błogi nastrój.

Rozmowa Wstępna

Na początku musimy się poznać!
Pierwszy etap zaczynamy spotkaniem, na którym ustalimy Wasze oczekiwania i wymagania względem projektowanej przestrzeni, poznam upodobania funkcjonalne i estetyczne, ustalimy budżet oraz termin wykonania prac projektowych.

Układ Funkcjonalny

Po rozmowie wstępnej i inwentaryzacji przygotowuję układ funkcjonalny, w którym pokazuję rozmieszczenie mebli, sprzętów, oświetlenia.

Wizualizacje Fotorealistyczne

Po zaakceptowaniu układu funkcjonalnego mogę przystąpić do tworzenia wizualizacji opartych na wcześniejszych ustaleniach. Inwestor ocenia efekt finalny i w razie potrzeby ustalamy ewentualne zmiany.
Dodatkowo omówimy wstępnie kosztorys i ceny poszczególnych elementów i materiałów.

Dokumentacja Techniczna

Po akceptacji wizualizacji rozrysowuję całą kompletną dokumentację techniczną dla wszystkich wykonawców:
– Rysunki techniczne ścian, sufitów, podłóg
– Rysunki techniczne zabudowy GK, okładzin ściennych, sufitowych.
– Plan elektryki
– Plan hydrauliki (przyłączy wod-kan)
– Rysunki stolarki meblowej
– Kosztorys rozszerzony z namiarami do sklepów zawierający potrzebne ilości płytek, podłóg, liczby oświetlenia itp.

Sypialnia Twoich Marzeń

Bez względu, czy jest to kawalerka o powierzchni 30m2, czy sypialnia z garderobą i łazienką o powierzchni 100m2. Każde z tych wnętrz wymaga indywidualnego podejścia i zrozumienia potrzeb domowników. 

Kompleksowe projekty sypialni!

Jeśli chcesz odmienić swoją sypialnię…

Projektowanie Wnętrz Mieszkalnych

Projektowanie wnętrz mieszkalnych to nie tylko wygląd i design użytych produktów czy materiałów. To także funkcjonalność i indywidualnie dostosowanie przestrzeni do użytkowników.

Projektowanie Kuchni

W kuchni najważniejsza jest funkcjonalność! Dzięki dobrze rozplanowanej przestrzeni praca w kuchni staje się szybsza i bardziej efektywna niezależnie od tego, czy mamy kuchnię o powierzchni 5m2, czy salon z aneksem kuchennym o powierzchni 100m2.

Projektowanie Salonu

Salon to miejsce gdzie spędzamy najwięcej czasu. To właśnie tutaj oglądamy ulubione filmy, czytamy książki, bawimy się z dziećmi, spotykamy z najbliższymi. Dlatego tak ważne jest, aby to pomieszczenie było miejscem wokół którego toczy się całe życie.