fbpx

Home staging

Coraz większą popularnością cieszy się usługa home staging – w Łodzi, w pracowni Archivr najczęściej korzystają z niej klienci indywidualni, chcący przygotować nieruchomość do sprzedaży bądź wynajmu. Celem takiej aranżacji wnętrza jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających i przyśpieszenie sprzedaży lub wynajmu za jak najwyższą cenę. Home staging może obejmować tylko jedno pomieszczenie, np. łazienkę lub kuchnię, lub stanowić całościowe projektowanie wnętrz mieszkalnych. Usługa jest realizowana zarówno w mieszkaniach, jak i domach jednorodzinnych.

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Jeśli zależy Ci na podniesieniu wartości swojej nieruchomości, szybszej sprzedaży lub wynajmie i osiągnięciu jak najwyższej kwoty transakcji, ta oferta jest skierowana do Ciebie! To właśnie dzięki znajomości rynku, trendów w architekturze, projektowaniu i designie, marketingu oraz silnie rozwiniętej empatii home stager może pomóc Ci odmienić wnętrza. Usługa home staging czasami wiąże się z przeprowadzeniem remontu, a czasami obejmuje decluttering i odświeżenie wnętrz. Podniesienie wartości nieruchomości oznacza także wprowadzenie do aranżacji oryginalnych dekoracji lub uporządkowanie stylu architektonicznego.

Analityka

Jak podnieść wartość nieruchomości przeznaczonej na wynajem lub sprzedaż?

Trudno jest udzielić jednoznacznych wskazówek, które zdecydowanie podniosą wartość nieruchomości. Home staging zaczyna się już na etapie lokalizacji nieruchomości, a kończy przy ustawieniu ostatnich dekoracji. Kluczowe jest utrzymanie domu lub mieszkania w odpowiednim stanie – z odświeżonymi ścianami i zadbanymi podłogami. W sytuacji, kiedy nie chcemy inwestować w remont i regenerację posadzek, projekt wnętrz podpowie dobór niebanalnej wykładziny, która optycznie rozjaśni i stonuje pomieszczenie. Utrzymanie pomieszczeń w jednolitych kolorach sprawi, że pomieszczenia będą wyglądać spójnie, jednak na podbicie wartości nieruchomości wpłyną innowacyjne rozwiązania, dopasowane indywidualnie do wnętrz i panującego w nich nastroju.

Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość...

Korzystniejsza cena, szybsza transakcja – home staging

Wizualizacje Produktowe

Meble, oprawy oświetleniowe, automatyczne parkingi wielopoziomowe, ogrodzenie oraz wiele innych. Masz swój własny produkt i potrzebujesz pokazać go w realistycznej scenerii? A może produkt jest zbyt duży do studia fotograficznego? Stworzę dla Ciebie wizualizację jakiej potrzebujesz!

Projektowanie Wnętrz Usługowych

Projekt wnętrza biura, salonu sprzedaży, restauracji, a może gabinetu kosmetycznego czy salonu fryzjerskiego? Najważniejszą rolę odgrywa wykorzystanie przestrzeni, jej unikatowość i spełnienie wymagań np. sanitarno-epidemiologicznych czy ochrony przeciwpożarowej

Projektowanie Biur

Open space na 100 osób? a może mała księgowość? Przestrzeń do pracy i zaplecze socjalne muszą spełniać wewnętrzne wymogi firm jak również te z zakresu prawa budowlanego, zasad BHP, ochrony p.poż. i wielu innych, a poza tym sprzyjać wydajnej i efektywnej pracy i wypoczynku.