fbpx

O mnie

Trochę informacji na mój temat.
Jestem Architektem Wnętrz!

Bartłomiej Rakowski – Architekt wnętrz

Moja Historia

Architektura jest moją pasją, którą rozwijam i nieustannie doskonalę.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie uwzględniając jego upodobania i potrzeby. Każde wnętrze jest dla mnie zarówno wyzwaniem jak i inspiracją. W projektowaniu wnętrz bardzo ważny jest wygląd, ale nie można zapominać także o funkcjonalności. Uważam, że ludzie otaczający się dobrym designem, mieszkający w swoich wymarzonych wnętrzach czują się dużo lepiej. Wpływa to na ich samopoczucie i ogólny nastrój.

Jadalnia

Moje umiejętności

Znajomość nowoczesnych materiałów95%
Umiejętność wykonywania wizualizacji93%
Doświadczenie90%
Umiejętność realizacji potrzeb inwestorów 100%
Bartłomiej Rakowski

Początki mojej historii

Swoją przygodę z projektowaniem zacząłem będąc w Technikum Architektury Krajobrazu. Wtedy po raz pierwszy  zetknąłem się z projektowaniem – przelewaniem obrazu wyobraźni na kartkę papieru. Nauczyłem się wtedy podstaw projektowania. Dopasowania do siebie roślin względem kształtu, koloru, wielkości, formy oraz ich wymagań.

Rozwijanie zaszczepionej pasji

Kolejnym krokiem było podjęcie studiów związanych z architekturą w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Chciałem rozwijać swoją pasję poprzez zgłębianie wiedzy. Studiując architekturę i jednocześnie architekturę wnętrz nauczyłem się łączenia technicznego podejścia z wyglądem i funkcjonalnością.

Kontynuacja

Dzięki praktykom zawodowym i pracy w biurach architektonicznych zdobyłem fundamentalne doświadczenie, które nauczyło mnie rozmowy z inwestorem i projektowania z uwzględnieniem jego potrzeb. Obecnie dalej się rozwijam, kontynuując swoją naukę w Sopockiej Szkole Wyższej w celu uzyskania pełnych uprawnień do projektowania.