fbpx

Wizualizacje produktowe

Wizualizacje produktowe wykonywane przez Archivr z Łodzi pozwalają na przedstawienie produktu lub przedmiotu w dowolnej scenerii, w każdym klimacie i o każdej porze. Dzięki zaawansowanej technologii można z ich pomocą odzwierciedlić każdy szczegół produktu. Wizualizacje wykorzystywane są przez architektów wnętrz głównie do prezentowania mebli w projektach aranżacyjnych pomieszczeń, na przykład do projektowania kuchni lub do przedstawienia projektu tylko wybranego fragmentu wnętrza.

Wizualizacje wnętrz 3D

Wizualizacja jest metodą przedstawienia niemożliwego

Wizualizacja 3D różni się od fotografii przede wszystkim tym, że nie ogranicza jej w żaden sposób miejsce, światło czy klimat. Można stworzyć wszystko, w dowolnej scenerii – nie ważne, czy będzie to studio fotograficzne z cykloramą, willa nad oceanem, środek wielkiego miasta, czy domek na wsi. Nie ważne, czy będzie to słoneczny poranek, pochmurne popołudnie, czy zachód słońca. Wystarczy, że opowiesz architektowi wnętrz z pracowni Archivr z Łodzi o swoim produkcie i wizji, a dzięki doświadczeniu w projektowaniu, wrażliwości artystycznej i umiejętności wykonywania wizualizacji zobaczysz swój produkt w takiej aranżacji, w jakiej sobie wymarzysz.

Przestrzeń do sesji zdjęciowej.

Wizualizacje produktu

Jeżeli Twój produkt jest zbyt ciężki lub za duży, żeby go przetransportować, a studio fotograficzne w Twojej okolicy jest zbyt małe – skorzystaj z możliwości wizualizacji produktu.

Przy wizualizacjach produktu można odtworzyć produkt z rysunków technicznych i „umieścić” go tam, gdzie chciałbyś go zobaczyć. Jeśli nie wiesz, z chęcią podpowiem, jaka sceneria podkreśli walory Twojego produktu. Wykonam dla Ciebie wizualizacje na białym tle (rendery produktowe) lub umieszczę produkt na dowolnym tle.

Wizualizacje 3D

Wizualizacje Studyjne

Są to wizualizacje produktu na białym, gładkim tle. Wizualizacja niczym w studiu fotograficznym z użyciem cykloramy.
Bardzo często wykorzystywane jako wizualizacje katalogowe pokazujące produkt, jego możliwości funkcjonalne, kolorystykę itp.

Wizualizacje Produktu w naturalnym otoczeniu

Twój produkt w wybranej przez Ciebie scenerii, oświetleniu, klimacie. Dom, biuro, willa nad oceanem, środek metropolii, domek na wsi, co zechcesz…

Wizualizacje fotorealistyczne

Niezależnie od tego, czy produkt już istnieje, czy jest w fazie powstawania, można zaprojektować jego wizualizację fotorealistyczną. Wykonywałam już takie wizualizacje produktowe zestawów mebli ogrodowych, mebli biurowych, opraw oświetleniowych i wielopoziomowego parkingu automatycznego. Czekam na Twój produkt!

Przygotuję dla Ciebie wizualizację jakiej potrzebujesz!

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz pomocy

Projektowanie Wnętrz Usługowych

Projekt wnętrza biura, salonu sprzedaży, restauracji, a może gabinetu kosmetycznego czy salonu fryzjerskiego? Najważniejszą rolę odgrywa wykorzystanie przestrzeni, jej unikatowość i spełnienie wymagań np. sanitarno-epidemiologicznych czy ochrony przeciwpożarowej

Projektowanie Biur

Open space na 100 osób? a może mała księgowość? Przestrzeń do pracy i zaplecze socjalne muszą spełniać wewnętrzne wymogi firm jak również te z zakresu prawa budowlanego, zasad BHP, ochrony p.poż. i wielu innych, a poza tym sprzyjać wydajnej i efektywnej pracy i wypoczynku.

Home Staging

Masz własną nieruchomość? Mieszkanie? Dom? Biuro? Chcesz je wynająć lub sprzedać? Pomogę Ci najniższym nakładem finansowym odnowić przestrzeń, nadać jej nowy charakter i wygląd, przez co Twoja nieruchomość zyska więcej zainteresowanych oraz wzrośnie jej wartość!