fbpx

Projektowanie Pokoju Dziecięcego

Każde dziecko jest wyjątkowe. Niezależnie od wieku, płci, charakteru, narodowości. Każde z nich podczas dorastania będzie miało milion różnych zainteresowań. Moim zadaniem jest dostosować pokój do ciągłych zmian! Pomagać w rozwoju, pobudzać wyobraźnię!

Projekt Pokoju Dla Dziecka

Elementy pobudzające każdą wyobraźnię

Już od dawna wiadomo, że odpowiednie zabawki wpływają na rozwój pociech. Każda z nich ma inne zadanie i pomaga w doskonaleniu innych umiejętności. Co, jeśli pokój, również w pierwszych fazach rozwoju będzie taką zabawką? Będzie posiadał elementy, wpływające na rozwój wyobraźni, zmysłu przestrzennego, czy motosensoryki.

Mieszkanie Sieradz I

Wnętrza pokojów dzieci

Jestem przekonany, że każdy pokój dla dziecka powinien sprzyjać rozwojowi jego pasji i zainteresowań. Być przestrzenią, którą dziecko pokocha, do której będzie chciało zapraszać swoich pierwszych przyjaciół i bawić się razem. Jednak jak wiadomo, dzieci szybko dorastają, szybko stają się nastolatkami i odmienia się wszystko to co było dotychczas, obie grupy dzieli przepaść, a pokój powinien odpowiadać na ich wszystkie potrzeby.

Rozmowa Wstępna

Na początku musimy się poznać!
Pierwszy etap zaczynamy spotkaniem, na którym ustalimy Wasze oczekiwania i wymagania względem projektowanej przestrzeni, poznam upodobania funkcjonalne i estetyczne, ustalimy budżet oraz termin wykonania prac projektowych.

Układ Funkcjonalny

Po rozmowie wstępnej i inwentaryzacji przygotowuję układ funkcjonalny, w którym pokazuję rozmieszczenie mebli, sprzętów, oświetlenia.

Wizualizacje Fotorealistyczne

Po zaakceptowaniu układu funkcjonalnego mogę przystąpić do tworzenia wizualizacji opartych na wcześniejszych ustaleniach. Inwestor ocenia efekt finalny i w razie potrzeby ustalamy ewentualne zmiany.
Dodatkowo omówimy wstępnie kosztorys i ceny poszczególnych elementów i materiałów.

Dokumentacja Techniczna

Po akceptacji wizualizacji rozrysowuję całą kompletną dokumentację techniczną dla wszystkich wykonawców:
– Rysunki techniczne ścian, sufitów, podłóg
– Rysunki techniczne zabudowy GK, okładzin ściennych, sufitowych.
– Plan elektryki
– Plan hydrauliki (przyłączy wod-kan)
– Rysunki stolarki meblowej
– Kosztorys rozszerzony z namiarami do sklepów zawierający potrzebne ilości płytek, podłóg, liczby oświetlenia itp.

Satysfakcja z projektu pokoju dla dziecka gwarantowana!

Muszę poznać „młodego inwestora”, aby móc stworzyć ten jedyny wymarzony pokój. Bez względu na to, czy będzie to księżniczka szukająca swojego zamku, rycerz, strażak, młody footbolista czy ktokolwiek inny na ten moment! 🙂

Wnętrze pokoju dziecka o jakim marzy!

Szukasz pokoju dla swojego dziecka lub nastolatka?

Projektowanie Wnętrz Mieszkalnych

Projektowanie wnętrz mieszkalnych to nie tylko wygląd i design użytych produktów czy materiałów. To także funkcjonalność i indywidualnie dostosowanie przestrzeni do użytkowników.

Projektowanie Kuchni

W kuchni najważniejsza jest funkcjonalność! Dzięki dobrze rozplanowanej przestrzeni praca w kuchni staje się szybsza i bardziej efektywna niezależnie od tego, czy mamy kuchnię o powierzchni 5m2, czy salon z aneksem kuchennym o powierzchni 100m2.

Projektowanie Salonu

Salon to miejsce gdzie spędzamy najwięcej czasu. To właśnie tutaj oglądamy ulubione filmy, czytamy książki, bawimy się z dziećmi, spotykamy z najbliższymi. Dlatego tak ważne jest, aby to pomieszczenie było miejscem wokół którego toczy się całe życie.